• Wpisów: 355
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 12:21
  • Licznik odwiedzin: 30 425 / 1737 dni
 
trueloovestory
 
Zdaję sobie sprawę, że niektórym złamię serce, a niektórym sprawię radość tym, co chcę w tym poście ogłosić. Mianowicie chciałabym się z wami pożegnać. ;(
Nie zamierzam się wywodzić nad powodami. Nie jest to spowodowane czasem, brakiem weny, znudzeniem. Nie. Po prostu uważam, że mój czas na pingerze dobiegł końca.

Nawet nie wiecie ile się zbierałam, żeby się z wami pożegnać. Miałam już zamiar zrobić to kilka miesięcy temu, ale ogarnął mnie okropny sentyment. Aż wczoraj doszłam do wniosku, że im dłużej będę zwlekała tym gorzej będzie mi powiedzieć 'żegnajcie'.

Dzięki ludziom, których poznałam na pingerze teraz czytam. Zaraziliście mnie tą obsesją, tak dobitnie, że kiedy nie ma książki, po prostu czuję się wręcz niewartościowa. Poznałam od groma ludzi z pasją, celem w życiu, charyzmą, poczuciem humoru. Dowiedziałam się o niektórych bardzo dużo i mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się naprawdę, żeby porozmawiać.

Bloga nie usuwam. Będzie to pamiątka po 434 dniach z wami. Ciągle możecie się ze mną jakoś kontaktować (o ile chcecie). Instagram, Blogger (opowiadanie i recenzję, wszystko będzie tam)... Przysięgam, że nigdy was nie zapomnę. Przenigdy!  

Dziękuję, za wszystkie miłe wspomnienia i naprawdę mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję spotkać was poza pingerem. :)
tumblr_mia3aooFMH1riv576o1_500.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego